Pašarų ekstruzija ir paruošimas

Farmet siūlo ypatingai efektyvius ir puikiai optimizuotus sprendimus aukštos kokybės pašaro paruošimui. Visa technologinė įranga yra pritaikyta būtent kliento poreikiams ir užtikrina optimalius darbo kaštus bei griežtų higienos normų atitikimą. Siekiant sumažinti kliento darbo trikdžius bei prastovas mūsų gamyba skiria ypatingai didelį dėmesį įrangos patikimumui.

Naudojimo bei priežiūros paprastumas ir aukštas gamybos efektyvumas yra pagrindiniai Farmet technologijos bruožai. Mūsų sprendimai visuomet lydimi techninio palaikymo, inžinerinių paslaugų, montavimo, paleidimo, bei aukštos kokybės ir patikimo garantinio bei pogarantinio laikotarpio aptarnavimo. Mūsų tikslas yra pilnas kliento poreikių tenkinimas.

Pašarų ekstruzija

Farmet gamina sraigtinius pašarų ekstruderius plačiam našumo bei pritaikymo spektrui. Šie ekstruderiai gali būti sukombinuoti į ekstruzijos linijas. Bendras našumas skaičiuojamas pagal įrangos kiekį bei rūšį.

Pašarų mišinių gamyba

Farmet siūlo modernią technologinę įrangą kombinuotų pašarų ruošimui ir gamybai.

Pilnas ekstruderių modelių sąrašas

FE linijos ekstruderiai yra aukščiausio lygio įranga, pasižyminti ypatingomis universalumo ir efektyvumo savybėmis. Siekdami rasti optimalų sprendimą ūkininkui ar pašarų gamintojui siūlome daug skirtingų šių ekstruderių konfigūracijų.

Kompleksinis sojos apdorojimas

Farmet siūlo unikalią technologiją kompleksiniam sojos sėklų apdorojimui. Tai moderni technologija kiekviename žingsnyje – nuo neapdorotų sėklų iki galutinio produkto – 1) aliejus skirtas maistui arba yra orientuotas į pašarų gamybą / techninėms reikmėms ir 2) produktai, pagaminti iš išspaudų skiriasi tiek maistine sudėtimi (baltymų/skaidulų/riebalų kiekiu), tiek struktūrinėmis bei tekstinėmis savybėmis.

Daugiau informacijos gamintojo tinklapyje.