Apie mus

UAB MANTIKA savo veiklą pradėjo 1995 metais ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, birių produktų transportavimo rinkoje užsitarnaudama patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją. Šiandien MANTIKA yra beašių spiralinių transporterių gamybos lyderė Baltijos šalyse. Kvalifikuoti įmonės specialistai atlieka visus projektavimo, konstravimo, gamybos, montavimo bei priežiūros darbus. Kiekvienas transporteris yra suprojektuojamas ir pagaminamas pagal kliento poreikius, ir yra pritaikytas transportuoti būtent kliento medžiagą. Tai gali būti pjuvenos, pelenai, žvyras, dumblas,  stiklo šukės, trąšos,  polietileno granulės, smulkintas polietilenas, cementas, kalkės, glaistas,  įvairūs maisto produktai (cukrus, druska, šokolado granulės, miltai ir pan.) bei daugybė kitų birių ar lipnių medžiagų. Transporterių gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Atsižvelgiant į transportuojamo produkto chemines savybes bei kliento pageidavimą, įrengimai gali būti pagaminti iš juodo metalo, nerūdijančio plieno (AISI304, AISI316, AISI310) arba ypatingai trinčiai atsparios ir pasižyminčios geromis slydimo savybėmis medžiagos –  UHMWPE, kuri taip pat gali būti panaudojama kaip įdėklas į metalinį transporterio korpusą. Visa tai užtikrina aukštą gaminamų įrengimų kokybę, patikimumą. Visi gaminiai yra sertifikuoti ir atitinka ES reikalavimus. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su mokslo įstaigomis, metalo apdirbimo įmonėmis, žaliavų tiekėjais.

Didžiuojamės, kad mus pasirinko ir mumis pasitiki: UAB „AXIS Technologies“, AB „Kauno grūdai“, AB „Lifosa“,  UAB „NEO Group“, AB „Amilina“, AB „Plasta“, UAB „IKEA Industry Lietuva“,  UAB „Arginta“, UAB „Radviliškio šiluma“, AB „Vilniaus Pergalė“,  UAB „Stikloporas“, UAB „Polivektris“, UAB „Somlita“ ir kiti.

UAB MANTIKA atstovauja kompaniją FARMET, kuri yra viena iš pirmaujančių aliejaus spaudimo įrangos gamintojų. FARMET sukūrė platų diapazoną šnekinių aliejaus spaudimo presų, kurių pajėgumas nuo 10 kg iki 20 tonų per valandą. Savo mokslinių tyrimų ir plėtros dėka, FARMET pasiekė naują ir optimalią konfigūracinę spaudimo mechanizmų sistemą atskiroms aliejinėms kultūroms, todėl mes galime rekomenduoti idealiausią sistemą norimam sėklos perdirbimui.

Džiaugiamės, galėdami dirbti kartu su tokiomis įmonėmis kaip: KB “SV Obelių Aliejus”, ŽŪK “Jaros Rapsas”, UAB “Pasvalio Agrochemija”, AB “Vilniaus Degtinė”, UAB “Rapsoila”, UAB “Žvalguva”.