Mažo galingumo presai

Ar jus domina aukštos kokybės ypač tyras aliejus? Ar norite būti nepriklausomi nuo platintojų? Tuomet įvertinsite mūsų mažo galingumo aliejaus spaudimo presus, skirtus šalto spaudimo aliejui gaminti.

Šie aliejaus presai skirti ne tik dažniausiai sutinkamų aliejinių sėklų (rapsas ir saulėgraža) apdirbimui, bet ir braivėlio, kokoso, kanapių, garstyčių, aguonų, artišokų, nakvišų, šaltalankių ir vynuogių sėklų aliejaus gamybai.

Be augalinio aliejaus gamybos, šalto spaudimo metu taip pat išgaunamos išspaudos – ypatingai vertinamas gyvulių pašaras.

Mūsų aliejaus spaudimo presai yra idealus pasirinkimas mažiems bei vidutiniams ūkininkams. Presai yra didelio našumo ir nereikalauja daug vietos.

Šnekiniai aliejaus presai – UNO, DUO

 

 

Šnekiniai presai Farmet UNO ir Farmet Duo yra skirti šaltam aliejaus spaudimui be išankstinio aliejaus sėklų paruošimo. Šie presai yra skirti gauti didelę aliejaus išeigą išlaikant aukštą aliejaus kokybę. Tinkamos tiek populiarios tiek nepopuliarios aliejaus sėklos, netgi su nedideliu iki 10% siekiančiu aliejaus kiekiu.

Technologijos aprašymas

UNO bei DUO yra šnekiniai presai. Besisukant šnekui vyksta aliejaus sėklų spaudimas, palaipsniui atskiriant aliejų iš sėklų. Aliejus išteka per tam skirtą ištekėjimo angą.

Preso variklis gali būti valdomas dažnio keitikliu su apsisukimų kontrole. Keičiant apsisukimų greitį galima optimaliai sureguliuoti spaudimo procesą skirtingoms aliejinių sėklų rūšims.

Techniniai parametrai

Presai UNO ir DUO yra mažo galingumo presai, kurių našumas yra 8-24 kg per valandą. Esamas išpildymas skirtas ES šalims, tačiau gali būti pritaikytas ir kitoms rinkoms (JAV, Kanada ir pan.). Presai gali būti tiekiami su dažnio keitikliu, skirtu optimizuoti spaudimo procesą. Presų variklio nominalus galingumas yra 1.1-3 kW, priklausomai nuo technologijos.

Pilnas aliejaus spaudimo komplektas – Farmer 10, Farmer 20

Aliejaus spaudimo komplektai Farmer 10 ir Farmer 20 yra pilni šalto spaudimo presų komplektai įsikaitant presavimą bei vėlesnį filtravimą. Nebūkite priklausomi nuo stambių spaudyklų. Ši technologija yra ideali tiems, kas nori pasigaminti savo augalinį aliejų ir pašarus – gaminamas aukštos kokybės filtruotas augalinis aliejus ir išspaudos. Šios gali būti puikus kombinuotų kruopų pakaitalas – dėl didesnio riebalų kiekio išspaudos yra maistingesnės.

Technologijos aprašymas

Komplektą sudaro UNO/DUO presas su aliejinių sėklų talpa. Po presu yra plastikinės nusodinimo talpos išgautam aliejui. Komplekte esanti aliejaus pompa transportuoja aliejų iš nusodinimo talpos į plokštelinį filtrą, kuriame atskiriamos likusios kietosios dalelės.

Techniniai parametrai

Komplektai Farmer 10/20 yra pilni mažo dydžio spaudyklos sprendimai su 8-24 kg per valandą našumu. Esamas išpildymas skirtas ES šalims, tačiau gali būti pritaikytas ir kitoms rinkoms (JAV, Kanada ir pan.). Presai gali būti tiekiami su dažnio keitikliu, skirtu optimizuoti spaudimo procesą. Presų variklio nominalus galingumas yra 1.6-3.5 kW, priklausomai nuo technologijos.

Aliejaus spaudimo įrenginys – FLS

 

 

Presavimo įrenginiai siūlo visiškai kitokias galimybes moduliuojant gamybą bei užtikrinant kokybę. Unikalaus presų DUO išdėstymo dėka toks įrenginys gali ženkliai padidinti aukštos kokybės šalto spaudimo aliejaus gamybą.

 

Ši technologija siūlo idealų sprendimą norintiems gaminti savo aliejų bei pašarus – gaminamas aukštos kokybės filtruotas augalinis aliejus ir išspaudos. Šios gali būti puikus kombinuotų kruopų pakaitalas – dėl didesnio riebalų kiekio išspaudos yra maistingesnės.

Technologijos aprašymas

Įrenginys FLS susideda iš eilėje sumontuotų DUO presų, virš kurių yra talpa aliejaus sėkloms. Po presais patalpintos nusodinimo talpos išspaustam aliejui. Aliejaus pompos pagalba aliejus iš nusodinimo talpų transportuojamas į plokštelinį filtrą, kuris atskiria likusias kietas daleles.

Techniniai parametrai

Presavimo įrenginiai FLS40/60 yra pilni mažo dydžio spaudyklos sprendimai su 16-72 kg per valandą našumu. Esamas išpildymas skirtas ES šalims, tačiau gali būti pritaikytas ir kitoms rinkoms (JAV, Kanada ir pan.). Presai gali būti tiekiami su dažnio keitikliu, skirtu optimizuoti spaudimo procesą. Presų variklio nominalus galingumas yra 1.6-3.5 kW, priklausomai nuo technologijos.