Mūsų gaminiai

Dauguma puikių techninių išradimų turi vieną bendrą savybę – jie turi paprastą veikimo principą, todėl yra patikimi, efektyvūs ir yra visapusiškai pritaikomi.

Pagrindinis beašių spiralinių konvejerių elementas yra beašė 4-40mm storio, 25-750mm skersmens spiralė, pagaminta iš aukščiausios rūšies plieno. Beašiame konvejeryje nėra veleno ar guolių, ir medžiaga yra transportuojama išilgai per visą konvejerio skerspjuvį. Beašė spiralė su tiksliai nustatytu skerspjūviu ir sukimo momentu leidžia transportuoti didelius medžiagos kiekius netgi esant nedideliems apsisukimams, suvartojant minimalų elektros energijos kiekį.

Kiekvienas beašis spiralinis konvejeris yra suprojektuotas ir pagamintas pagal kliento poreikius, ir yra pritaikytas transportuoti būtent kliento medžiagą. Tai leidžia maksimaliai pritaikyti beašius spiralinius konvejerius konkrečiai medžiagai ir jau egzistuojančiai gamybos technologijai.

Kodėl verta rinktis beašius spiralinius transpoterius

Visų pirma dėl paprastos ir patikimos konstrukcijos, ilgaamžiškumo bei didelių transportavimo pajėgumų.

Beašiai spiraliniai trasnporteriai vis dažniau pakeičia klasikinius sraigtinius, krovininius ir juostinius transporterius. Pagrindiniai beašių spiralinių transporterių privalumai:

 • Mažos investicijų ir eksploatacijų išlaidos, lyginant su klasikiniais transporteriais, pneumatiniais ar transportavimu oru
 • Transpoterio projektavimas pagal užsakyma – t.y. tiksliai pagal esančia arba suplanuotą technologiją
 • Ilgametė eksploatacija be remonto ar profilaktikos
 • Visiška transporterio hermetizacija, tuo užtikrinant dulkių nebuvimą
 • Tikslios perduodamos medžiagos dozacijos galimybė
 • Nepertraukiamas transportuojamos medžiagos svėrimas
 • Maži transporterio ir elektros įrengimų gabaritai
 • Paprastas ir greitas spiralės bei vamzdyno remontas
 • Saugumo reikalavimus atitinkanti transporterio konstrukcija (20, 21, 22 arba 0, 1, 2)
 • Galimybė įrengti konstrukcijas, atsparias sprogimams iki 1,0 Mpa
 • Kokybiškas medžiagų su ekstremaliomis fizikinėmis savybėmis transportavimas (abrazyvinės, gabalinės, skystos, lipnios, dulkėtos ir t.t.)

Transportuojamos medžiagos

 Sugebėsime transportuoti viską, kas byra, limpa ir teka

Ši frazė puikiai apibūdina mūsų gaminamus beašius spiralinius konvejerius.

Keli pavyzdžiai iš labai plataus beašių spiralinių transporterių panaudojimo:

Energetika (akmens anglis, koksas, kokso ir anglies dulkes, pelenai, naftos atliekos, šlakas, atliekos ir t.t.)

–  Sunkioji pramonė (bentonitas, traiškytas stiklas, aliuminio granulės, karbido dulkės, maltas korundas, geležies ir  plieno drožlės, magnezitas, mangano rūda, plieno šratai, stiklo mišinys, stiklas, sunkieji metalai ir t.t.)

–  Atominė energetika (urano dulkės, aktyvi anglis ir t.t.)

–  Chemijos pramonė (dažikliai, guma, cianidas, rūgštys, ledas, siera, amonio sulfatas, aliuminio sulfatas,  glaistas,salietra, soda, chloraminai, katalizatoriai ir t.t.)

–  Maisto pramonė (žemės riešutai, cukrus, arbata, šokolado masė, obuoliai, garstyčios, prieskoniai, laktozė, gluteinas,  grūdai, miltai, žuvis, kremas, pieno milteliai, varškė, krakmolas, tabakas, makaronai ir t.t.)

– Plastiko pramonė (ABS, PE, PP, PA, PVC granuliatai, smulkinta guma, polistirolis ir t.t.)

–  Medienos pramonė (medžio dulkės, faniera, pjūvenos, medienos skalda ir t.t.

–  Statybos pramonė (susikaupiančios dulkės, asfalto granuliatas, celiuliozė, cementas, dumblas, kaolinas, perlitas,  smėlis, gipsas, skalda, skaldytas granitas, klintis ir t.t.)

–  Ekologija (elektronikos atliekos, nuosėdos, žolės mišiniai, filtrų papildai it t.t.)

–  Žemės ūkis (biomasė, maisto mišiniai, kukurūzai, pupos, grūdinės kultūros, vaisiai, rapsas, daržovės ir t.t.)

–  Lengvoji pramonė (boraksas, kreida, mineralinė vilna, popierius, polistirolas, plovimo milteliai, tekstilės pluoštai ir t.t. 

–  Farmaceptinė pramonė (penicilinas)

Vertingiausia, ką galime pasiūlyti, visų pirma yra šiuolaikinis „Know-How“. Nuolatinis kompanijos tobulėjimas naujų, dar   neišbandytų užsakymų pagalba leidžia kurti pirmaujančią spiralinių transporterių technologiją.

Visi be išimties klientai dalinasi patirtimi apie beašių spiralinių transporterių eksploataciją, kas leidžia kurti naujus įrenginius medžiagų transportavimui esant sunkioms technologinėms sąlygoms.

Būsime laimingi, galėdami pasidalinti savo patirtimi birių medžiagų transportavime, laikyme ir jų savybėmis nemokamų konsultacijų telefonu metu.

Mūsų gamybos ceche ir sandėlyje esančiais konvejeriais galima išbandyti Jūsų konkrečios medžiagos transportavimą. Siūlome virš 100 rūšių beašinių spiralų asortimentą, o taip pat ir transporterių pagalbinę įrangą.