Transporteriai sandėlio užkrovimui

 Naujas įmonės gaminys - tai sandėlio užkrovimo biokuru (pjuvenomis, medžio skiedromis ir pan.) sistema. Transportavimo našumas 80 m3/val. Priėmimo bunkerio talpa 10 m3. Sandėlo gabaritai 18,0x6,0x6,0 m.  Transporteriai dirba nepriklausomai vienas nuo kito, t.y. vienam iš jų išėjus iš rikiuotės transportavimas toliau vyksta kitu beašiu spiraliniu transporteriu. Horizontalūs transporteriai, esantys sandėlio palubėje, paskleidžia biokurą palei sandėlio ilgį, taip pilnai užpildydami patalpą.

 

 

 

 

 

 

Butelių padavimo stalas

Tai naujas įmonės gaminys, naudojamas maisto pramonėje butelių išrikiavimui. Gaminamas iš nerūdijančio  plieno. Veikimo principas labai paprastas - buteliai bet kokia tvarka statomi ant stalo, besisukantis diskas juos išrikiuoja į vieną eilę ir stumia ant juostinio konvejerio, kuris toliau butelius neša prie kito įrenginio, priklausomai nuo gamybos technologijos

 

 

 

 

 

 

„Balttechnika - 2013“

Gegužės 21 -23 dienomis dalyvavome LITEXPO parodų centre vykusioje tarptautinėje technikos ir technologijų, energijos, elektrotechnikos, elektronikos, pramonės prietaisų, inžinerinės kooperacijos parodoje „Balttechnika 2013“.